STRONA GŁÓWNA  -  Kursy nurkowe


Stopień młodzieżowy PM


Kursy nurkowania dla dzieci i młodzieży- to doskonała rozrywka i rozwój fascynującej pasji dla najmłodszych + pierwszy stopień płetwonurkowy w życiu. Szkolenia możemy rozpocząć z dziećmi już od 8 roku życia (Płetwonurek Młodzieżowy, 1 Stopień- odznaka brązowa) i kontynuować je ze starszymi dziećmi (Płetwonurek Młodzieżowy 2 Stopień- odznaka srebrna od 9 roku życia i Płetwonurek Młodzieżowy 3 Stopień- odznaka złota- od 11 lat).
Uzyskanie fascynującej wiedzy i podstawowych umiejętności dotyczących sprzętu nurkowego, techniki nurkowania i środowiska wodnego pozwala dzieciom na swobodne przemieszczanie się pod powierzchnią wody i bezpieczne zwiedzanie podwodnego świata. Nurkowania z dziećmi odbywają się w zakresie niewielkich głębokości w towarzystwie instruktora płetwonurkowania. Obserwacja podwodnego życia, podwodne zabawy, czy pływanie w otoczeniu pięknej roślinności, raczków, ryb, czy muszelek, a za granicą bajecznie kolorowych raf będzie w zasięgu dziecięcej płetwy…
Szkolenie obejmuje:
  • profesjonalne wykłady
  • szkolenie praktyczne na basenie lub w wodach otwartych ( w zależności od stopnia zaawansowania)
  • zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów
  • kompletny sprzęt nurkowy podczas trwania zajęć
  • niezapomniane wrażenia i emocje, prawdziwą przygodę i świetną zabawę
Terminy Ustalamy indywidualnie, zgodnie z Waszym życzeniem. U nas każdy kurs jest vip-owski, czyli to my dostosowujemy się do Was.